Ogólnopolskie Forum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej - Beauty Expert

Konferencja dla wszystkich związanych z branżą kosmetologiczną i medycyny estetycznej
Managerowie gabinetów kosmetologii estetycznej i medycyny estetycznej, klinik urody, kosmetolodzy estetyczni, lekarze medycyny estetycznej

Serdecznie zapraszamy,
Zespół IBF

Szanowni Państwo,

Czym jest tak naprawdę zarządzanie kliniką stomatologiczną? Czym jest tak naprawdę bycie skutecznym managerem? Na te pytania odpowiemy sobie podczas Ogólnopolskiego Forum Stomatologicznego, gdzie głównym aspektem będzie tematyka zarządzania kliniką stomatologiczną, współpraca z Pacjentem oraz innowacje w klinikach stomatologicznych! W obliczu legislacyjnych zagrożeń i wyzwań, umiejętność zarządzaniem podmiotem stomatologicznym to podstawa zwiększania potencjału nie tylko zarobkowego, ale także odpowiednie zabezpieczenie i jakość, która w skuteczny sposób wpływa na obsługę Pacjenta. Już dziś zapraszamy do udziału, gdzie obok tematyki specjalizacyjnej oraz dzięki dedykowanym warsztatom każdy manager podniesie swoje kwalifikacje i swoich pracowników!

Serdecznie zapraszamy,
Zespół IBF

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do współpracy w zakresie szkoleń z dowolnej tematyki z dofinansowaniem do 80% - jedyna taka okazja aby Państwa szkolenie zostało współfinansowane z dotacji BUR. Mamy możliwość zrealizowania pełnowartościowego szkolenia w Państwa placówce z każdego zakresu w branży medycznej, farmaceutycznej oraz beauty.

Posiadamy dostęp do kilkuset najlepszych trenerów, prawników i coachów w Polsce i za granicą 

Więcej informacji:
Zapraszamy na strony internetowe poszczególnych konferencji. Znajdą tam Państwo wszelkie informacje odnośnie terminów, miejsc oraz kosztów szkoleń. Możliwość rejestracji internetowej i RABATÓW grupowych

 

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest omówienie zmian, które wejdą do ustawy CIT oraz PIT i VAT od roku 2019 r. Zmiany te mają charakter fundamentalny, będą wywierać wpływ na większość przedsiębiorców działających w branży medycznej oraz farmaceutycznej. Im wcześniej podatnik zapozna się ze zmianami, tym szybciej przygotuje się do nich oraz wprowadzi w jednostce odpowiednie procedury, mechanizmu oraz schematy rozliczeniowe.

Korzyści z uczestnictwa:
Uczestnicy poznają zmiany, które wejdą w roku 2019 r. Pozwoli im to przygotować przedsiębiorstwa na rewolucję podatkową oraz przygotować systemy księgowo-finansowe do nowych rozliczeń.