Zapraszamy serdecznie wszystkich do skorzystania z naszej oferty szkoleń w 2018 r.

Rejestracja dostępna na naszej stronie internetowej dla poszczególnych szkoleń. Przedstawiamy pełen wykaz:

Zapraszamy serdecznie wszystkich do skorzystania z naszej oferty szkoleń w 2018 r.

Rejestracja dostępna na naszej stronie internetowej dla poszczególnych szkoleń. Przedstawiamy pełen wykaz:

Zapraszamy serdecznie wszystkich do skorzystania z naszej oferty szkoleń w 2018 r.

Rejestracja dostępna na naszej stronie internetowej dla poszczególnych szkoleń. Przedstawiamy pełen wykaz:

Zapraszamy serdecznie wszystkich do skorzystania z naszej oferty szkoleń w 2018 r.

Rejestracja dostępna na naszej stronie internetowej dla poszczególnych szkoleń. Przedstawiamy pełen wykaz:

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do Naszej zakładki Konferencje, gdzie znajdą Państwo nowe daty najbardziej ekskluzywnego spotkania dla managerów ochrony zdrowia, a mianowicie cykl Innova Med Management. Goście specjalni ze stowarzyszeń, największych kancelarii prawnych w Polsce oraz wybitni eksperci i szkoleniowcy. 

Serdecznie zapraszamy do udziału!
Zespół IBF

Mamy zaszczyt poinformować, że Naczelna Rada Pielęgniarek i Położonych objęła patronatem honorowym Ogólnopolski Kongres Praw Pacjenta.


 

Oto nasi prelegenci, z którymi spotkają się Państwo podczas cyklu konferencji Innova Med Hospital Management w drugiej połowie roku.

Terminy oraz wykaz miast znajdą Państwo w kalendarzu na stronie. Zapraszamy serdecznie do rejestracji. 

Portal Farmacja Praca patronem cyklu konferencji Innova Pharm Management.

Portal FarmacjaPraca to jedyna taka przestrzeń skupiająca polską branże farmaceutyczną.
Jedną z głównych funkcjonalności serwisu jest dedykowany panel z ofertami pracy dla farmaceutów (magistrów oraz techników farmacji) oraz osób poszukujących zatrudnienia w tym obszarze (pomoc apteczna, manager aptek, kierownik/pracownik hurtowni farmaceutycznej).
FarmacjaPraca to także bank wiedzy na temat polskiego rynku farmacji. Otrzymują Państwo dostęp do #szortów, czyli najważniejszych informacji branżowych, dotyczących m.in. obowiązujących przepisów, zaleceń, decyzji, wydarzeń oraz leków. Na stronie działa też platforma z ofertami szkoleń oraz konferencji - ze szczególnym uwzględnieniem tych, które pozwalają na zdobywanie punktów edukacyjnych w programie szkoleń ciągłych.
FarmacjaPraca posiada ponadto katalog firm, których usługi i produkty kierowane są bezpośrednio do farmaceutów oraz właścicieli i kierowników aptek.
https://www.farmacjapraca.pl/

 


 

O Zarządzaniu słów kilka – Innova Med Management Łódź - Relacja

W dniu 17.02.2017 w hotelu Mhotel w Łodzi odbyła się konferencja z cyklu ‘’Innova Med Management’’.

W konferencji uczestniczyło łącznie ponad 100 osób z niemal każdego województwa!

 

Między godziną 8:30 a 9:00 trwała rejestracja uczestników oraz wymiana kontaktów i rozmowy przy porannej kawie. Każdy uczestnik miał możliwość zapoznania się z innowacyjnymi usługami medycznym Partnerów.

      

Spotkanie zostało zainaugurowane wykładem otwierającym pt. ‘’ Wyzwania i zmiany w sektorze Ochrony Zdrowia’’, który poprowadziły Agnieszka Pietrzak oraz Dominika Kałodziejska – Koza z Kancelarii Adwokackiej APDK.

Następny wykład został poprowadzony przez Pana Michała Roślewskiego z firmy ZUK Know How, a jego temat brzmiał ‘’ Budżetowanie i Controlling Finansowy w obliczu zmian oraz wyzwania jakie czekają Podmioty Lecznicze w ujęciu finansowym’’.

      

Kolejne wystąpienie pt. ‘’ Przykłady dobrych praktyk w budownictwie medycznym’’ poprowadził Pan Dariusz Matulski z firmy WARBUD S.A.

Po krótkiej przerwie kawowej, która była także idealną okazję do zadawania pytań prelegentom, odbył się podział na dwa bloki tematyczne. Blok I dotyczył zagadnień takich jak Wyzwania dla Dyrektorów Szpitali, Finansowe Inwestycji, Wydatkowanie Pieniędzy. Optymalizacja Kosztów, a Blok II był poświęcony tematyce – Prawa Pacjenta, Prawa Lekarza Jakość w Ochronie Zdrowia, NFZ.

Lista tematów BLOK I:

 • Dotacje UE w podmiotach leczniczych – jak się nie pogubić w obliczu narastającej biurokracji? - Piotr Nowak, MedycznIT
 • Poczta Pneumatyczna w Ochronie Zdrowia – Prosty Sposób na oszczędność w szpitalu - Przemysław Radecki, Systik
 • Jak można efektywniej wykorzystać wiedzę i czas pracy lekarza w szpitalu – Jan Siwek, Alstor
 • Innowacje w zakresie rozwoju telemedycyny w Polsce – Nowy Wymiar EKG – Monika Sobolewska, Diagnosis
 • Techniczne i Ekonomiczne Aspekty zastosowania odnawialnych źródeł energii – Marcin Kaczmarczyk, Ecojura
 • Optymalizacja pracy Działu Technicznego narzędziem oszczędności i poprawy bezpieczeństwa - Mgr. Inż. Grzegorz Nadolny – Samso / Rigel Medical

Lista tematów BLOK II:

 • Niektóre aspekty doskonalenia systemów zarządzania w placówkach ochrony zdrowia. - Georg Jankowski, IQS Med.
 • Jak przygotować się do wprowadzenia zmian w normie ISO 9001:2015 - Georg Jankowski, IQS Med.
 • Prawa Pacjenta oraz Prawa Lekarza – Jak bronić się przed roszczeniami Pacjentów? - Katarzyna Przyborowska, Kancelaria Lege Artis
 • ISO a akredytacja – Georg Jankowski, IQS Med.
 • Przebieg i nowe zasady zasady kontroli NFZ – Agnieszka Pietrzak, Dominika Kołodziejska - Koza, Kancelaria Adwokacka APDK
 • Aktualne wyzwania związane z kontraktacją NFZ – Agnieszka Pietrzak, Dominika Kołodziejska – Koza, Kancelaria Adwokacka APDK
 • Zmiany w Ochronie danych Osobowych. Zabezpieczenia kontra kary - Kancelaria Fortak&Karasiński

Wydarzenie zakończyło się o godzinie 16:00. O 21:00 odbyła się uroczysta część wieczorna zwieńczająca spotkanie. Przy smakowitym jedzeniu, w akompaniamencie muzycznym, o który zadbał DJ, nastąpiła integracja, wymiana poglądów i kontaktów.

   

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom i uczestnikom, a także zachęcamy do uczestnictwa w naszych kolejnych konferencjach.

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do przeczytania relacji z Kongresu Innova Med Management w Łodzi na stronie naszego patrona medialnego - portalu medinwestycje.pl.

Artykuł znajduje się pod linkiem - http://www.medinwestycje.pl/relacja-kongres-innovamed-management