IBF - OZONATORY POWIETRZA CHRONIĄCE PRZED WIRUSAMI, BAKTERIAMI I ROZTOCZAMI

Szanowni Państwo,

Poniżej pragniemy przedstawić Państwu dedykowane ozonatory powietrza, które skutecznie chronią przed wszelkiego rodzaju wirusami, bakteriami oraz roztoczami. Ozonatory są polskiej produkcji, bardzo wytrzymałe i przeznaczone do pracy ciągłej. 

Wszelkie osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt na adres na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


OZONATOR OZE12 - Cena produkcji urządzenia - 1200 zł

OZE12. Ozonator rurowy ceramiczny. Wykorzystujący elektryczne wyładowania barierowe zjonizowanego gazu plazmy cichej. Przedstawiamy ozonator w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, wyjątkowo solidny i trwały, niezawodny w każdych warunkach pracy. Wydajność tego generatora to 12gO3/h. Jako jeden z nielicznych ozonatorów na rynku i jedyny w tym przedziale cenowym jest on przeznaczony do pracy ciągłej. Aparat zatem nie posiada timera czasowego. Urządzenie wykonano na samochodowych cewkach wysokiego napięcia oraz na ceramice zabezpieczeń stosowanych jako izolatory w energetyce. Urządzenie jest bardzo trwałe, poręczne, posiada małe wymiary. Ozon O3, jest gazem niestabilnym, szybko przekształca się w początkową formę czyli tlen O2 a uwolniony trzeci atom tlenu wchodzi w reakcję z napotkaną substancją. Posiada zapach powietrza, pojawiającego się po burzy z piorunami. Ozon, jest więc doskonałym środkiem dezynfekującym. Może utleniać zapachy. bakterie, wirusy, roztocza, grzyby oraz wiele innych związków chemicznych. W sieci internet jest wiele opracowań potwierdzających wykonanie badań z dezynfekującego działania ozonu.
Cechy, dane techniczne urządzenia:
Napięcie pracy U(n) [V]: 230V~~AC
Napięcie wyjściowe U(o) [V]: 30kV
Moc znamionowa czynna P(n) [W]: 45
Prąd znamionowy I(n) [A]: 0,20
Czestotliwość wyjścia f(o) [Hz]: 4,3
Częstotliwość znamionowa f(n) [Hz]: 50
Generator f(carrier) [kHz]: 4,3
Wyd. went. Q [m3/h]: 30,4
Wydajność η>/=~~[gO3/h]: 12
Ciężar [kg]: 5
Sopień ochrony IP: 20
Wymiary [mm]: 265x185x95
Typ falownika, urządzenia: Ozonator


OZONATOR OZE18 - Cena produkcji urządzenia - 1500 zł

OZE18. Ozonator rurowy ceramiczny. Wykorzystujący elektryczne wyładowania barierowe zjonizowanego gazu plazmy cichej. Przedstawiamy ozonator w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, wyjątkowo solidny i trwały, niezawodny w każdych warunkach pracy. Wydajność tego generatora to 18gO3/h. Jako jeden z nielicznych ozonatorów na rynku i jedyny w tym przedziale cenowym jest on przeznaczony do pracy ciągłej. Aparat zatem nie posiada timera czasowego. Urządzenie wykonano na samochodowych cewkach wysokiego napięcia oraz na ceramice zabezpieczeń stosowanych jako izolatory w energetyce. Urządzenie jest bardzo trwałe, poręczne, posiada małe wymiary. Ozon O3, jest gazem niestabilnym, szybko przekształca się w początkową formę czyli tlen O2 a uwolniony trzeci atom tlenu wchodzi w reakcję z napotkaną substancją. Posiada zapach powietrza, pojawiającego się po burzy z piorunami. Ozon, jest więc doskonałym środkiem dezynfekującym. Może utleniać zapachy. bakterie, wirusy, roztocza, grzyby oraz wiele innych związków chemicznych. W sieci internet jest wiele opracowań potwierdzających wykonanie badań z dezynfekującego działania ozonu.
Ozonator OZE18 - Cechy, dane techniczne urządzenia:
Cechy, dane techniczne urządzenia:
Napięcie pracy U(n) [V]: 230V~~AC
Napięcie wyjściowe U(o) [V]: 30kV
Moc znamionowa czynna P(n) [W]: 50
Prąd znamionowy I(n) [A]: 0,25
Czestotliwość wyjścia f(o) [Hz]: 4,3
Częstotliwość znamionowa f(n) [Hz]: 50
Generator f(carrier) [kHz]: 4,3
Wyd. went. Q [m3/h]: 30,4
Wydajność η>/=~~[gO3/h]: 18
Ciężar [kg]: 5
Sopień ochrony IP: 20
Wymiary [mm]: 265x185x95
Typ falownika, urządzenia: Ozonator